CGS953U6R3R3C Cde CAPACITOR ALUM ELEC 95000UF, 6.3V, +75,-10%, SCREW; CAPACITANCE:95000 F; CAPACITANCE TOLERANCE:+75, -10%; VOLTAGE RATING:6.3V; ESR:0.014OHM; LIFE TIME
Part Nnumber
CGS953U6R3R3C
Description
CAPACITOR ALUM ELEC 95000UF, 6.3V, +75,-10%, SCREW; CAPACITANCE:95000 F; CAPACITANCE TOLERANCE:+75, -10%; VOLTAGE RATING:6.3V; ESR:0.014OHM; LIFE TIME
Producer
Cde
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword CGS953U6R3R3C Cde CAPACITOR ALUM ELEC 95000UF, 6.3V, +75,-10%, SCREW; CAPACITANCE:95000 F; CAPACITANCE TOLERANCE:+75, -10%; VOLTAGE RATING:6.3V; ESR:0.014OHM; LIFE TIME)